Grup Hepsi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Grup Hepsi Fan Sitesi

Grup Hepsicilerin Fanı

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

orta okulludan aşk mektubuu

YazarMesaj
Cemre-Ji Admin
Admin
Cemre-Ji Admin

FavoRi Hepsi Kızın : orta okulludan aşk mektubuu 72053761gs1
SiTeMiSi KiM TaVsİyE eTtİ? : Kendi sitemi kim tavsiye edebiLiR Very Happy
FoVaRi AdMiN : BiLmem KimKi?? Very Happy
FavoRi Üyen ?? : Şu an üye olmadığı için yok
Ruh Halin : Karışık
Paylaşım Puanı [Rep] :
orta okulludan aşk mektubuu Left_bar_bleue0 / 1000 / 100orta okulludan aşk mektubuu Right_bar_bleue

Öz€l ßölüM : Adım Berfu...FeJyy CemRe'ciyim..Siteme üye buLmaK için öLüyoRum Very Happy Very Happy
Ama fazla mesaj yazarsam üye olur biliyorum bu nedenle fazla msj yazmaya çalışıyorum

orta okulludan aşk mektubuu Empty
MesajKonu: orta okulludan aşk mektubuu   orta okulludan aşk mektubuu Icon_minitimePerş. Ağus. 28, 2008 8:04 am

Sevgili Sevgilim ;
Nerden Basliyacaqimi Bilmiyorum daha dogru baslamaya sunacak kanitim yok...

Bu mektubu okuduqunda Ben cok uzaklardada olmicam ama utancimdan bir süre görünmemeyi düsünüyorum. .. özür dilerim Ben edebiyat dersini sekerleme saati olarak gören biri olduqumdan mektubuda beceremem... ama Napim senin karsina cikmadan yapabilceqim tek cikar yol buydu... arastirmadim sanma günlerce yalvardim o senin sarisin arkadasin varya bi e - mail icin az tostumu gazoz umu icmedi haniii... Ama sonuc kullanilmayan bir e mail... neyse konu dagildi.. Ben seni ilk gördüqüm günden beri hep seni düsünüyorum herseyinle seni yanlis anlama Kisiliqini... Zamansiz yerlerde aklima takiliosun... Kalbim yerinden firlicak gibi .... kalp ti iste hassdiya Sayfa eksik.... anlican seni Cok seviyorum sabahlari o yüzdendir saatte 60 km le giden servisinle yarismam o yüzdendir dakka basi yanindakine bisiler sormam o yüzdendir hic sevmediqim almanca sinifina yazilmam ve o yüzdendir sana günaydin demek icin Okul kapisinin biblosu olmam...

Nedendir bilmiyorum beni ne cekti bilmiyorum Gözlerin yüzün gülüsün... Gecen pazartesi giydiqin dekolte aman .... konusman yürümen hersey olabilir

ama Sunu sölim cok ama cok Ho$afima gidiyosun..Sana cikma teklif edicim ama nasil yapilir bilmiyorum... ehiii benle cikarmisin desem komik diye cikarmisin yada O cok sevdiqin Justin gibi sacimi 5 numara yaptirsam aa güzel olmus dermisin ?

Kafayi yedi diyosun biliyorum ama yemedim matematik dersinden beri benden cok soquksun ama gercekden ben o Yavrumu mehmete sölemistim...

Seni köpek gibi seviyorum eger bu yazdiqimi okuduysan gayet ciddi olduqumu anlamissindir.. Gerci yazdiklarimi Buraya kadar mektubu ucak yapmip okumussan bu bile bana yeter...

Benimle cik ne olur... Sensiz olmaz bak sinifta kalirim benle cikmassan... bak eger cikmassan Cantani tenefuste karistirip bulduklarimi anlatirim ya shey yani yere düsmüs... Kopya cekiyo diye adini cikartirim bak en sevdiqin kazaqini askidayken visne suyu dökerim bak....

Benle cikkk ben seni cok ama cok seviyorum.. Sen yoksan ben Ölürüm ölürüm ölürüm.... walla bunu mehmet yazdi ....

Senden Cok ama Cok ho$la$iyorum
Cevabini bekliyorum Güzel kiz
Ama ne olur cevabin Olumlu Olsun

Cool'un kölen olimmm
http://grup-hepsi-fan-clup.yetkinforum.com

orta okulludan aşk mektubuu
1 sayfadaki 1 sayfası